Kurs pływania dla dzieci Gdańsk Osowa

Nauka Pływania Gdańsk Osowa

Na terenie hali basenowej znajdują się 2 niecki oraz wanna z hydromasażem. Duża niecka pływacko-rekreacyjna o wymiarach 25 x 12,5 m i głębokości od 1,1 m do 1,8 m,gdzie wydzielone zostało 6 torów pływackich ( 2 z nich są wypłycone do głębokości 1,1 m na całej długości) oraz mała niecka o wymiarach 12,5m x 5m i głębokości 0,8 do 0,9 m.  Na powyższych nieckach basenowych odbywają się organizowane przez naszą szkółkę kursy pływania Gdańsk Osowa, na których uczestnicy naszych zajęć oswajają się z wodą, uczą się pływać i doskonalą umiejętności pływackie. Pływalnia zlokalizowana w Szkole Podstawowej Nr 81 przy ul. Siedleckiego 14 w Gdańsku, oprócz hali basenowej posiada zespół szatniowo – sanitarny oraz pomieszczenia higieniczno – sanitarne, gospodarcze, magazynowe i techniczne. Budynek został przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nauka pływania dla dzieci Gdańsk Osowa odbywa się w wodzie spełniającej wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. – woda stale poddawana jest procesom filtrowania i uzdatniania poprzez podawanie odpowiednich środków.

Zapraszamy na Krytą Pływalnię Gdańsk Osowa wszystkich chętnych do nauki pływania oraz do doskonalenia swoich umiejętności na przygodę ze Szkółką Pływacką Alfa! Zapewniamy wszystkim uczestnikom zajęć skuteczne metody nauczania, dobrą zabawę i bezpieczeństwo!

Grafik zajęć